V 45|26.03.2019

3501-4000 Japanse Prenten en Aziatische kunst

Een collectie 18e en 19e eeuwse Japanse kleurenhoutsnedes.
upKavel #
upRichtprijs
3501 [Houtsnede] 100 Aspects of the Moon
Tsukioka Yoshitoshi (1839-1892)
Verkocht € 220
3502 [Houtsnede] 100 Aspects of the Moon
Verkocht € 240
3503 [Houtsnede] 100 Aspects of the Moon
Verkocht € 180
3504 [Houtsnede] Rustende Vrouwen
Suzuki Harunobu (1724-1770)
Tokyo
Verkocht € 40
3507 [Houtsnede] Man, Vrouw en Paraplu
Suzuki Harunobu (1724-1770)
Tokyo
Verkocht € 30
3508 [Houtsnede] Heroes of the Taiheiki
Utagawa Yoshiiku (1833-1904)
Verkocht € 70
3509 [Houtsnede] 100 aspecten van de Maan
Yoshitoshi Tsukioka (1839-1892)
Verkocht € 170
3511 [Schilderij] Rolschildering met Bomen
€ 30 - € 60
3512 [Schildering] Rolschildering met landschap en Vrouw
€ 50 - € 100
3513 [Houtsnede] Figuur
Verkocht € 80
3514 [Houtsnede] Figuur
Verkocht € 90
3515 [Aquarel] Oosterse tafereel, veel personen in bootjes
Perzië/Iran
€ 150 - € 300
3516 [Houtsnede] Two Fighters
Verkocht € 40