V 45|26.03.2019 Kunst & Nul-Beweging Kunstenaars / 5501-5800 Grafiek & Prenten

Kavel #: 5657

[Tekening] Zeilschip - Gesingneerd

1975
Orginele tekening. Gemengede techniek, aquarel en marker.
45 x 32 cm. In goede conditie. Ingelijst.
Richtprijs: € 200 - € 400