V 45|26.03.2019

5501-5800 Grafiek & Prenten

Kunst. Unica of in gelimiteerde oplage in o.a. de volgende categorieën: Schilderijen, Collages, Platen en Tekeningen, Aquarellen, Fotografie. Met de hand gemaakte originele Gravures, Etsen, Posters, Prenten, Foto’s, Houtsneden en Litho’s. Originele Standbeelden en Beeldhouwwerken.

Voor de definitie van gelimiteerd werk hanteren wij de Nederlandse wettelijke voorschriften, te weten:
- Zeefdrukken dienen handmatig te zijn genummerd en gesigneerd: maximale oplage 250 stuks.
- Tapisserieën en Wandtextiel: maximale oplage 8 stuks.
- Uniek Keramiek door kunstenaar zelf gemaakt en gesigneerd.
- Handmatig gemaakt, genummerd en gesigneerd Emailwerk: maximale oplage 8 stuks.
- Foto’s door kunstenaar zelf genummerd en gesigneerd: maximale oplage 30 afdrukken.

upKavel #
upRichtprijs
5501 [Lithografie] Joan Miro
Joan Miro (1893-1983)
€ 150 - € 300
5502 CANCELLED
Pablo Picasso (1881-1973)
€ 600 - € 800
5503 [Zeefdrukken] Zonder Titel
Rik van Iersel (1961-)
€ 80 - € 160
5504 [Zeefdrukken] Erotische Appels [totaal 3]
Yasse Tabuchi (1921-2009)
€ 60 - € 120
5505 [Tekeningen] Landschap
E. Doublet Rz.
€ 40 - € 80
5506 [Tekeningen] Het Martelaarschap van St. Catharina van Alexandrië
(After) Giuliano Bugiardini (1475-1554)
€ 150 - € 300
5507 [Gravures] Charlie Rivel
Kees Verkade (1941)
€ 40 - € 80
5508 [Etsen] Daphne
Ernst Füchs (1930-2015)
Wien
€ 100 - € 200
5511 [Oleografie] Otto von Bismarck
Troitzsch, Otto (1843-1907)
Berlin
€ 30 - € 60
5512 [Kleuren-ets] Famous Couple III - Oplage 52/75
Gea Karhof
€ 150 - € 300
5513 [Gouache] Tekkel
Verkocht € 75
5514 [Lithografie] Landschap
Verkocht € 30
5515 [Ets] Dames [Totaal 2]
Louis Icart (1880-1950)
Verkocht € 115
5517 [Lithografie] Landschap
Verkocht € 35
5518 [Zeefdrukken] 6525
Verkocht € 100
5519 [Kleuren-ets] Gaudi in Eypte - Oplage 52/75
Gea Karhof
€ 150 - € 300
5521 [Ets] Le Nomade
Girardot, Louis-Auguste (1856-1933)
Verkocht € 40
5522 [Fotografie] Kee in Bed - E. Hampton, N.Y - Gesigneerd
Nan Goldin (1953-)
Verkocht € 600
5523 [Mixed Media] The Sweet Sound of Communist Music
Moscow
€ 20 - € 40
5524 [Lithography] Labirinth - Edition 19/150
Gerti Bierenbroodspot (1940-)
€ 150 - € 300
5525 [Zeefdrukken] Zonder Titel
Verkocht € 50
5526 [Tekeningen] Achterkant van het Hoofd van een Man
Verkocht € 40
5527 [Houtsnedes] Zonder Titel (Titaal 2)
Guillaume le Roy (1938-2008)
€ 100 - € 200
5528 [Lithografie] Méditerannee
Rudolf Kügler (1921-2013)
Verkocht € 20
5530 [Houtsnedes] Zonder Titel (Titaal 2)
Guillaume le Roy (1938-2008)
€ 100 - € 200
5531 [Schilderijen] Dakenritme II
Dick Zwier
Verkocht € 120
5532 [Ets] Zelfportret met etsnaald
Meidner, Ludwig (1884-1966)
Verkocht € 140
5533 [Tekening] De Anatomische les
W. Barten (1935 - 2004)
Verkocht € 90
5534 [Gravures] De Geliefden
Leonor Fini (1907-1996)
Verkocht € 40
5536 [Lithografie] Schaakbord - Oplage 225/250
Corneille (1922-2010)
€ 200 - € 400
5537 [Lino] Veertig Passie Prenten
Aad de Haas (1920-1972)
Den Haag
€ 900 - € 1,200
5538 [Lithografie] Pure Coincidence
Art van der Vijgh
€ 30 - € 60
5539 [Lithografie] Orientale
Corneille Guillaume Beverloo (1922-2010)
Verkocht € 200
5540 [Lithografie] Vogels en Stoel
Verkocht € 30
5541 [Kleuren-ets] Iris - Oplage 44/75
Gea Karhof
€ 150 - € 300
5542 [Aquarellen] Het Afscheid
Charles Rochussen (1814-1894)
€ 100 - € 200
5544 [Schilderij] Dolf Breetvelt. Abstracte compositie.
Dolf Breetvelt
€ 400 - € 800
5545 [Tekeningen] Vrouwen [Totaal 2]
Jan Sluijters Jr. (1914-2005)
Verkocht € 50
5546 [Lithografie] Hommage aan Vincent van Gogh - De Zaaier - oplage 150/300
€ 400 - € 800
5547 [Schilderijen] Portret van een Man
Henri Frédéric Boot (1877-1963)
Verkocht € 150
5548 [Lithografie] Mannelijk Naakt
Aat Veldhoen (1934)
Verkocht € 70
5551 [Lithografie] Zonder Titel
Verkocht € 240
5552 [Schilderijen] Portret van een Man voor een winkel
Ferdinand Joseph (Ferry) Slebe (1907-1994)
Den Haag
Verkocht € 150
5553 [Schilderijen] Portret van de Schilder Melle Oldeboerrigter
Verkocht € 200
5554 [Schilderijen] Portret van een Man
Den Haag
Verkocht € 150
5555 [Schilderijen] Portret van een Vrouw
Den Haag
€ 200 - € 400
5556 [Kunst] Kwartjes vallen soms jaren later
Herman Brood (1946-2001)
Verkocht € 65
5557 [Schilderijen] Twee Clowns
Verkocht € 40
5558 [Tekeningen] Abstracte Compositie
Sijbren Ritsert (Siep) van den Berg (1913-1998)
Verkocht € 30
5559 [Tekeningen] Abstracte Compositie
Verkocht € 30
5560 [Prenten] It’s a Trap! Turn back! They’re All Mondrians!
Glen Baxter (1944)
Weesp
Verkocht € 60
5562 [Kunst] Zeepost
Ada Breedveld (1944)
Verkocht € 45
5564 [Schilderijen] Wetmatige Beweging
Peter Struycken (1939)
Verkocht € 1,750
5565 [Grafiek] Great American Nude #90
Tom Wesselmann (1931-2004)
München
Verkocht € 200
5567 [Lithografie] Anemonen
Heckel, Erich (1883-1970)
Verkocht € 200
5568 [Aquatint] Frühlingstag
Klinger, Max after Böcklin, Arnold
Berlijn
Verkocht € 100
5570 [Lithografie] No Title - Edition 14/50
Mark Brusse (1937-)
€ 150 - € 300
5571 [Lithografie] Geen Titel - Oplage 55/125
Corneille (1922-)
Verkocht € 150
5572 [Lithografie] Appels en Peren - Oplage 6/29
Peter Vermeulen
€ 100 - € 200
5573 [Lithografie] Abstract - Oplage 6/29
€ 100 - € 200
5574 [Lithografie] Mounains of Joy - Oplage 40
Dodog Soeseno
€ 100 - € 200
5575 [Lithografie] Mountains of Joy - Oplage 39/ 40
Dodog Soeseno
€ 100 - € 200
5576 [Etsen] Dorpsgezicht
Hanno Edelmann (1923-2013)
€ 30 - € 60
5577 [Pastel Tekening] Portret
Onduidelijk Gesigneerd
€ 120 - € 240
5578 [Lithografie] Schaakbord - E.A.
Arthuro Luz (1926-)
Verkocht € 120
5579 [Lithografie] Gala de Silas de Ruedas - Oplage 80/65
Luis Penin
€ 100 - € 200
5580 [Lithografie] Gala de Funeral - Oplage 65/80
Luis Penin
€ 100 - € 200
5581 [Lithografie] Gala de Casamiento - Oplage 80/65
Luis Penin
€ 100 - € 200
5583 [Schilderij] Bos en Hei 1
Antoon Heymans (1902-1964)
Verkocht € 80
5584 [Schilderij] Bos en Hei 2
Antoon Heymans (1902-1964)
Verkocht € 85
5585 [Schilderij] Gemaal
Dirk Breed (1920-2004)
Verkocht € 600
5586 [Schilderij] Ophaal Brug
Dirk Breed (1920-2004)
Verkocht € 700
5588 [Lithografie] Bob Bonies & Frans Molenaar. Abstract geometrisch
Bob Bonies & Frans Molenaar
€ 150 - € 300
5589 [Gravures] Christus in de hof van Getsemane
Rembrandt Harmenszoon van Rijn (1606-1669)
Verkocht € 650
5591 [Aquarel] Vrouw staand op toneel
Kees Maks (1876-1967)
Verkocht € 600
5592 [Kleurenaquatint] Les Moyens d’Existence
René Magritte (1898-1967)
Parijs
Verkocht € 850
5593 [Lithografie] Unica - Hommage a Jorge Guillen II -TP (Trial Proof)
Eduardo Chillida (1924-2002)
Verkocht € 850
5594 [Lithografie] Unica - Hommage a Joan Miro -TP (Trial Proof)
Eduardo Chillida (1924-2002)
Verkocht € 850
5595 [Ets] Esku XVIII -TP (Trial Proof)
Eduardo Chillida (1924-2002)
€ 700 - € 1,400
5596 [Ets] Esku IX -TP (Trial Proof)
Eduardo Chillida (1924-2002)
€ 700 - € 1,400
5597 [Lithografie] Zonder Titel - Oplage 7/150
Corneille (1922-2010)
Verkocht € 200
5598 [Lithografie] In Rood - Oplage 118/200
Corneille (1922-2010)
Verkocht € 220
5599 [Lithography] Maurizi: L’opera grafica di Corneille - Edition 16/25
Corneille (1922-2010)
Verkocht € 220
5600 [Lithography] Maurizi: L’opera grafica di Corneille - Edition 18/25
Corneille (1922-2010)
Verkocht € 220
5601 [Lithografie] Peinture Triste Pour un Oiseau - Oplage 29/60
Pierre Courtin (1921-2012)
€ 300 - € 600
5602 [Lithografie] Les Pretestats - Oplage 155/400
Mario Prassinios (1916-1985)
Paris
€ 50 - € 100
5604 [Ets] Aquatint - Oplage 185/200
Zoran Anton Music (1909-2005)
Verkocht € 300
5605 [Ets, steendruk] Lanschap - Edition 17/20 en Het Paleis van den Sloep - Edition 14/20 [Total 2]
Peter Joosten (1957)
€ 50 - € 100
5606 [Hoogdruk Boardsnede] Stratificaction - Eigendruk 10/60
Fon Klement (1930-2000)
€ 150 - € 300
5607 [Hoogdruk Boardsnede] Paysage - Eigendruk 18/90
Fon Klement (1930-2000)
€ 150 - € 300
5608 [Aquatint] Eros - Portet van Marcel Duchamp - Oplage 84/125
Man Ray (1890-1976)
€ 750 - € 850
5609 [Gemengde Techniek] Figure
Willem van Hecke (1893-1976)
Verkocht € 140
5610 [Lithografie] Zonder Titel - Oplage 51/100
Joseph Heinrich Beuys (1921-1986)
€ 400 - € 600
5611 [Lithography] Ahnengalerie - Oplage 50/75
Sigmar Polke (1941-2010)
€ 2,000 - € 2,500
5612 [Gemengde Techniek] On Shore
Luc Dondeye
€ 1,200 - € 1,500
5613 [Lithografie] Last Blumen Sprechen
€ 500 - € 750
5614 [Lithograpfie] Gay Nineties Gelimiteerde uitgave van 60
Jan Vercruysse (1948-2018)
€ 150 - € 300
5615 [Lithografie] Homage à Satie - Oplage 97/200
Corneille (1922-2010)
Verkocht € 150
5618 [Lithografie] La Tapis Rouge - Oplage 13/190
Corneille (1922-2010)
Verkocht € 150
5619 [Lithografie] Zoder Titel - Oplage 168/200
Corneille (1922-2010)
Verkocht € 180
5620 [Gelatine Zilverdruk] Reconstruction d’un accident - Oplage 13/20
Christian Boltanski (1944-)
Verkocht € 1,200
5621 [Parfumfles] Flacon Géant du Parfum
Niki de Saint Phalle (1930-2002)
Verkocht € 700
5622 [Wijnfles] Vino F.I.U. Difesa Della Natura - Oplage van 200
Joseph Beuys
€ 400 - € 800
5623 [Mixed Media] Souvenier 5 from Documenta 5 Kassel - Oplage van 100
Edward Kienholz (1927-1994)
€ 900 - € 1,100
5624 [Glazen Maatbeker] Rose for Direct Democracy
Verkocht € 700
5625 [Keramiek] Borstafdruk van een Jongeman
Johan Tahon (1965-)
€ 1,800 - € 2,200
5626 [Fotografie] Fotoboekje Les Vacances à Berck-Plage (Août 1975) - Oplage 283/500
Christian Boltanski (1944-)
Stuttgard
€ 250 - € 300
5627 [Zeefdruk] Camel - Oplage 57/75
Larry Rivers (1923 - 2002)
€ 400 - € 600
5628 [Kermiek] Ode aan Amsterdams Schoentje
Yves Malfliet
€ 500 - € 1,000
5629 [Litografie] Big red wrench in a landscape - Oplage XII/XXX
Jim Dine (1935-)
Verkocht € 700
5630 [Offset kleurenlithografie] Der Motor - Oplage 97/230
Gent
€ 700 - € 1,000
5631 [Zeefdruk] A Free For All - Oplage 28/50
James Rosenquist (1933 - 2017)
Verkocht € 400
5632 [Lithografie] Ohne Titel - Oplage 26/60
Günther Förg (1952-2013)
Verkocht € 200
5633 Linoleum snede] Geen Titel - Oplage 28/100
Avery Preesman (1968-)
€ 70 - € 140
5634 [Lithografie] Geen Titel - Oplage 20/90
Heinz Mack (1931-)
Verkocht € 950
5635 [Lithografie] P. Cuffins - Oplage 2/90
Claes Oldenburg (1929-)
€ 500 - € 700
5636 [Ets] Ice Cream Desserts-Praline - Oplage 5/60
Claes Oldenburg (1929-)
€ 400 - € 600
5637 [Collotype] Aqua Girl - Oplage 26/60
Mel Ramos (1935 -2018)
Verkocht € 1,000
5638 [Fotograpfie] Blue and White - Oplage 83/100
Hamish Fulton1972
Bolivia
€ 900 - € 1,200
5639 [Lithography] Six Times Eight, Dreaming - Gesigneerd
Peter Phillips (1939-)
€ 200 - € 350
5640 CANCELLED
Pablo Picasso (1881-1973)
Parijs
€ 900 - € 1,200
5641 [Lithografie] Mystical Crucifixion
Marc Chagall (1887 - 1985)
€ 80 - € 160
5642 [Lithografie] Werk op Papier - Oplage 19/20
Theo Wolvecamp, 1925-1992)
Verkocht € 150
5643 [Lithography] Geen titel
Marc Chagall (1887 - 1985)
Verkocht € 20
5644 [Lithography] Geen titel - Gesigneerd
Marc Chagall (1887 - 1985)
Verkocht € 160
5645 [Lithografie] Abstracte Figuren - Oplage 228/300
Max Ernst (1891 - 1976)
Verkocht € 20
5646 [offset] No Title
Herman Brood (1946 - 2011)
Verkocht € 40
5647 CANCELLED
Pablo Picasso (1881-1973)
€ 300 - € 600
5648 [Lithografie] Geen Titel - Oplage 83/350
Salvador Dalí ( 1904- 1989)
Verkocht € 100
5650 [Lithografie] Drie Personen en een Soldaat - Oplage 89/100
Théophile-Alexandre Steinlen (1859 - 1923)
Verkocht € 80
5652 Litografie] Engel 381 - Oplage 12/50
Cees Dolk (1948-2016)
Verkocht € 30
5653 Litografie] Engel 571 - Oplage 12/50
Verkocht € 30
5654 Litografie] Engel 350 - Oplage 12/50
Cees Dolk (1948-2016)
Verkocht € 30
5655 Litografie] Engel 388 - Oplage 12/50
Cees Dolk (1948-2016)
Verkocht € 30
5656 [Tekening] Drie Matrozen op een Schip - Gesigneerd
J. W. Heyting (1915-1995)
€ 200 - € 400
5657 [Tekening] Zeilschip - Gesingneerd
€ 200 - € 400
5658 [Lithografie] Drie vrouwen en Kind
Nicolaas Wijnberg (1918-2006)
€ 100 - € 200
5659 [Ets] Bepakte Ezel en Drie Personen - Gesigneerd
Louis Bron (1884-1959 )
€ 30 - € 60
5661 [Aquarel] Abstract - Gesigneerd
Anneke Schat (1942-)
€ 200 - € 400
5662 [Schilderij] Liége I - Gesigneerd
Jef van Grieken (1950-)
€ 500 - € 1,000
5663 [Linoleumsnede] Achterzijde pl. Muidergracht - Gesigneerd
Hendrik van der Horst (1911-1982)
€ 100 - € 200
5664 [Lithography] Mijn Broertje - Oplage 11/30
V Gogh
€ 50 - € 100
5665 [Lithografie] La Princesse de Babylon
Kees van Dongen (1877-1968) / Voltaire
Parijs
€ 400 - € 800
5666 [Ets] Kruisiging - Oplage X/XXV
Dalí
Verkocht € 800
5667 [Grafieken] Lot Diverse Grafieken van Verschillende Kunstenaars [Totaal 11]
Verkocht € 110
5670 [Schilderij] Kasbloemen
Anthon Buytendijk (1913-2002)
Verkocht € 200
5671 [Lithografie] 463 Weststreet - New York
Alex Katz
Verkocht € 100
5672 [Houtsnedes] Adam en Eva in het Paradijs
Lambert Hopfer
€ 100 - € 200
5674 [Tekeningen] Wasvrouw
(Circle of) Hubert Robert (1733–1808)
€ 100 - € 200
5675 [Schilderij] Stilleven
Kees Verwij
Verkocht € 850
5678 [Gravures] Allegorie des Glücks
Georg Pencz (1500-1550)
Verkocht € 40
5679 [Grafiek] Melencolia I
Johan Wiricx fecit Wierix, Hieronymus (1551 - 1619)
Verkocht € 200
5680 [Houtsnede] Der Heilige Hieronynus im Gewölbe
Albrecht Altdorfer (1480 - 1538)
Verkocht € 150
5681 [Mixed Media] Spanje- Portugal [Total 2]
€ 100 - € 200
5682 [Lithografie] Uit Verlegen Schaduwen - Edition 8/8
Klaas Gubbels 1934-)
€ 80 - € 160
5683 [Lithografie] Uit Verlegen Schaduwen - Edition 8/8
Klaas Gubbels (1934-)
€ 80 - € 160
5684 [Lithografie] Uit Verlegen Schaduwen - Edition 8/8
Klaas Gubbels 1934-)
€ 60 - € 80
5685 [Lithografie] Uit Verlegen Schaduwen - Edition 8/8
Klaas Gubbels 1934-)
€ 80 - € 160
5686 [Lithografie] Uit Verlegen Schaduwen - Edition 8/8
€ 80 - € 160
5687 [Mixed Media] Nautil de Toutes
Ad de Visser
€ 90 - € 180
5688 [Mixed Media] Geen Titel
Ad de Visser
€ 150 - € 300
5689 [Ets] Hemisphere - Oplage 26/35
Hans Vredegoor (1953-)
€ 120 - € 240
5690 [Painting] Geen Titel
Willem de Bont
€ 200 - € 400
5691 [Inkt] Geen Titel
Willem de Bont
€ 150 - € 300
5692 [Etching] CXXXVII - Oplage 11/35
Hans Vredegoor (1953-)
€ 100 - € 200
5693 [Ets] Geen Titel - Oplage 6/6
€ 80 - € 160
5694 [Lithografie] Man and Stairs - Oplage 7/10
C.W. Gubbels
€ 80 - € 160
5695 [Lithografie] Ik erger me rot aan die Puist - Oplage 4/10
C.W. Gubbels
€ 80 - € 160
5696 [Lithografie] Dalend in het landschap - Oplage 10/10
C. Gubbels
€ 80 - € 160
5697 [Lithografie] l’Astronout - Oplage 7/10
C.W. Gubbels
€ 80 - € 130
5698 [Schilderij] Geen Titel
Anthon Buytendijk (1913-2002)
Verkocht € 400
5701 [Schilderij] Italiaans Landschap
H. Hopma
€ 80 - € 160
5702 Litografie] Genesis: Abend Des S. Tages - Genesis: Licht [Total 2]
€ 50 - € 100
5704 [Houtsnede] Max Liebermann
Conrad Felixmüller (German, 1897-1977)
Verkocht € 750
5706 [Lithografie] Ruth 5
Kokoschka, Oskar (1886-1980)
€ 90 - € 180
5708 [Landschap] Landschap
Oscar Mendlik (1871-1963)
Verkocht € 160
5710 [Schildering] Boerderij in het Bos
Leo Heidkamp
Düsseldorff
Verkocht € 150
5711 [Lithografie] La Magicienne - Oplage 15/150
Jean Michel Lengrand (1955-)
€ 70 - € 140
5713 [Schilderij] Abstract [Totaal 2]
S. Maandag
Verkocht € 80
5717 [Schilderij] Lot olieverfschilderijen op papier [Totaal 27]
C.C. D’éstree
€ 100 - € 200
5718 [Schilderij] Lot olieschilderij op papier
C.C. D’éstree
€ 50 - € 100
5719 [Schilderij] When the Town Grow from the Dust
Malaine Christensen
€ 100 - € 200
5720 [Schilderijen] Abstracte Compositie
Siep van den Berg (1913-1998)
Verkocht € 1,600
5721 [Tekening] Loes
Otto Dicke (1913-1984)
€ 160 - € 320
5722 [Drawing] Untuk Erica Dari Pelukis Ompong Widayat
H. Widayat (1919-2002)
€ 200 - € 400
5725 [Fotografie] Visionair 61 - Oplage 0407/2500
€ 100 - € 200
5726 [Lithografie] Untitled (Kölnischer Kunstverein) - Oplage 12/40
Christopher Wool (1955-)
€ 4,000 - € 6,000
5727 [Lithography] Perci - Oplage 4/30
Tristan
€ 40 - € 80
5728 [Kunst] 15 Metalldrucke
Holger Runge (1925)
Verkocht € 80
5729 [Aquarel] Schone Slaapster I
Johan Willem Heijting (1915-1995)
€ 150 - € 300
5730 [Aquarel] Schone Slaapster II
€ 150 - € 300
5731 [Aquarel] In mijn Jeans
€ 150 - € 300
5732 [Houtskool] Liggend Naakt
€ 150 - € 300
5733 [Aquarel] Schone Slaapster III
€ 150 - € 300
5734 [Schiderij] In ’t Veen
A. G. Hulshoff-Pol (1883-1957)
€ 300 - € 600
5735 [Lithografie] Forn Birds of a Feather
Leentje Linders
€ 200 - € 400
5736 [Schiderij] Caladea Mallorca
C.E. (Cees) van IJsseldijk. (1901-1977)
€ 400 - € 800
5737 [Tekeningen en Etsen] Griffelkunst- Vereinigung [Totaal 16]
Diversen met o.a. Irma Weiland
€ 150 - € 300
5738 [Ets] Christus als Salvator Mundi
Schelte Adamsz. Bolswert
Antwerpen
€ 80 - € 160
5740 [Aquarel] Peliatan Ubud Bali
M. Karta Tebesaya
Verkocht € 155
5741 [Lithografie] Jazz
Henrri Matisse
Verkocht € 30
5742 [Lithografie Wandeling - Oplage 148/150
Dijk
Verkocht € 30
5743 [Schilderij] Een Aardappeleter
Jaap Stellart
€ 200 - € 400
5744 [Lithografie] Bellagio - Oplage 38/125
Leatitia de Haas
€ 30 - € 60
5745 [Schilderij] Brugge
Bruijn, Chris de (1901-1974)
€ 150 - € 300
5746 [Aquarel] Seinebrücke in Paris
Ivo Hauptmann (1886 -1973)
Verkocht € 550
5747 [Houtsneden] Possédée en drie anderen [Totaal 4]
JJG.J. Pzn. Franken (1896-1977)
Verkocht € 75
5748 [Tekeningen] Boerenleven en nog vijf anderen [Toaal 6]
Hendrik Johannes Haverman (1858-1928), Gerard Johan van Lerven (1885-1966), M.F.A v. Bieren
€ 50 - € 100
5749 [Etsen] Schatkamer en twee andere [Totaal 3]
Marius Bauer (1867-1932), Jan Rombouts (1920-1987)
€ 60 - € 120
5750 [Tekeningen] Man en Paard
John Raedecker (1885-1965)
€ 200 - € 400
5751 [Tekeningen] Portret van een Vrouw
John Raedecker (1885-1965)
€ 180 - € 360
5752 [Etsen] Uit: Varia et Concinna delineamenta [Totaal 10]
Salvator Rosa (1615-1673)
Roma
Verkocht € 250
5753 [Engravings] Sint Hiëronymus biddend in de wildernis
€ 900 - € 1,300
5754 [Gravures] De Onthoofding van Johannes de Doper
Rembrandt Harmenszoon van Rijn (1606-1669) / Pierre Francois Basan (1713-1797)
€ 3,200 - € 4,000
5755 [Tekeningen] Ziekbed
Jan Sluijters Sr. (1881-1957)
€ 140 - € 280
5756 [Tekeningen] Edelman
Jacques Callot (1592-1635)
€ 140 - € 280