V 44|17.12.2018 Boeken, Prenten, Kunst & Design

4001-4300 Antieke Prenten

Seriematig vervaardigde prenten en ander grafiek. O.a. in de catageorie: Topografie, Asiatica, Houtsnedes en -gravures, Bouw- en Technische Tekeningen, Stadsgezichten, Lithografie, Kopergravures, Heliogravures, Etsen, Fotografie en Affiches, Tekeningen en Aquarellen.

upKavel #
upRichtprijs
4001 [Houtsnede] Bildnis Frau H.M. (Naila)
Beckmann, Max (1884-1950)
€ 500 - € 1,000
4002 [Aquatint] Frühlingstag
Klinger, Max after Böcklin, Arnold
Berlijn
€ 150 - € 300
4003 [Houtsnede] Man met Papegaai
Kirchner, Ernst Ludwig (1880-1938)
Zürich & Leipzig
€ 200 - € 400
4004 [Lithografie] Frankfurt
€ 20 - € 40
4005 [Linoleumsnede] Wanderer im Unwetter
Gert Heinrich Wollheim (1894-1978)
€ 30 - € 60
4006 [Ets] Winter an der Erft
Clarenbach, Max (1880-1952)
€ 80 - € 160
4007 [Gravure] Paard en Berijder
€ 20 - € 40
4008 [Houtsnede] The Grove and Field
Hennemann, Karl Rudolf (1884-1972)
€ 30 - € 60
4009 [Houtsnede] Vissen in een Kanaal in de Stad
€ 30 - € 60
4010 [Houtsnede] Maria
Dombrowski, Ernst von (1896-1985)
€ 20 - € 40
4011 [Gravure] Pozzebok
€ 20 - € 40
4012 [Prenten] Pseudo Struthium, Pulegium Cervinum en Pulegium Regium
Besler, Basil (1561-1629)
Eichstatt
€ 100 - € 200
4013 [Houtsnede] Anbetung (Aanbidding)
€ 20 - € 40
4014 [Ets] St. Joris en de Draak
Bargheer, Eduard (1901-1979)
€ 30 - € 60
4015 [Houtsnede] Weg mit Bäume
Pankok, Otto (1893-1966)
€ 60 - € 120
4016 [Houtsnede] Wachtende Vrouw
Rilke, Hans (1891-1946)
€ 20 - € 40
4017 [Houtsnede] Geiten
€ 40 - € 80
4018 [Ets] Weiden am Niederrhein
Küpper, Walter Julius (1905-1966)
Hamburg
€ 20 - € 40
4019 [Gravure] Artisten
Rübsam, Jupp (1896-1976)
€ 40 - € 80
4020 [Ets] Zonder Titel
Bargheer, Eduard (1901-1979)
€ 30 - € 60
4021 [Lithografie] Das Blattgesicht
Ende, Edgar (1901-1965)
€ 40 - € 80
4022 [Lithografie] Die Fragenden
Wessel, Wilhelm (1904-1971)
Iserlohn
€ 80 - € 160
4023 [Houtsnedes] Maxim Gorki
Otto Pankok (1893-1966) / Maxim Gorky (1868-1936)
Hamburg
€ 30 - € 60
4024 [Ets] Henri la Fontaine
J.H.L. / Henri la Fontaine (1854-1943)
€ 30 - € 60
4025 [Ets] Kardinal Elia dalla Costa, Erzbischof von Florenz
Bargheer, Eduard (1901-1979)
€ 30 - € 60
4026 [Ets] Knotwilgen / Marktplaats [totaal 2]
€ 40 - € 80
4027 [Lithografie] Pan
€ 30 - € 60
4028 [Gravure] Sächsisches Fuhrwerk / Hessenwagen
Johann Adam Klein (1792-1875)
Nürnberg
€ 40 - € 80
4029 [Lithografie] Anemonen
Heckel, Erich (1883-1970)
€ 400 - € 800
4030 [Gravure] Le Matin - Le Soir
Hackert, George after Poussin, Gaspar
Napels
€ 150 - € 300
4031 [Grafiek] Lot van 28 diverse etsen, houtsnedes, etc. [totaal 28]
Various artists
€ 120 - € 240
4032 [Lithografie] Rummelpott scène
Willem Grimm (1904-1986)
€ 30 - € 60
4033 [Lithografie] Pomone
Maillol, Aristide (1861-1944)
€ 150 - € 300
4034 [Etsen] Abstract dorpsgezicht
Bargheer, Eduard (1901-1971)
€ 50 - € 100
4035 [Lithografie] Fjord in Noorwegen
[Signature illegible]
€ 80 - € 160
4036 [Etsen] Landschaft mit Ententümpel
Meseck, Felix (1883-1955)
€ 50 - € 100
4037 [Ets] Vrouwenportet
Zorn, Anders Leonard (1860-1920)
€ 60 - € 120
4038 [Etsen] Zeegezicht met vissen drogend op een rek
[Signature illegible]
€ 40 - € 80
4039 [Houtsnede] Havengezicht met boten
[Signature illegible]
€ 50 - € 100
4040 [Etching] Verkündigung an Maria [Verkondiging aan Maria]
Vogeler, Heinrich (1872-1942)
€ 200 - € 400
4041 [Houtsnede] Knielend figuur tussen vissersboten
Hansen-Bahia, Karl Heinz (1915-1978)
€ 50 - € 100
4042 [Lithografie] Italiaans landschap met Romeinse ruïne
€ 80 - € 160
4043 [Lithografie] Ruth 5
Kokoschka, Oskar (1886-1980)
€ 150 - € 300
4044 [Lithografie] Industrieël havengezicht
Hops, Tom (1906-1976)
€ 60 - € 120
4045 [Lithografie] Kunstenaar in zijn studio schildert een model
Kokoschka, Oskar (1886-1980)
€ 100 - € 200
4046 [Lithografie] Boerenlandschap
Kronenberg, Fritz (1901-1960)
€ 50 - € 100
4047 [Houtsnede] De Kreupelen / Die Bettler
Heinrich Campendonk (1889-1957) / Pieter Brueghel de oude (ca. 1525-1569)
Munich
€ 80 - € 160
4048 [Droge naald] Figuren een paardrijder op het strand
Ohmert, Paul Hans (1890-1960)
€ 20 - € 40
4049 [Droge naald] Huzarenbal
Grossmann, Rudolf (1882-1941)
München
€ 70 - € 140
4050 [Ets] Die Quelle
Klinger, Max (1857-1920)
€ 80 - € 160
4051 [Ets] Schilder in een landschap
Meid, Hans (1883-1957)
€ 50 - € 100
4052 [Gravures] Unter den Linden
Hans Meid (1883-1957)
Berlin
€ 60 - € 120
4053 [Ets] Zelfportret met etsnaald
Meidner, Ludwig (1884-1966)
€ 200 - € 400
4054 [Aquarel] Staande vrouw
W.S.
€ 40 - € 80
4055 [Houtsnede] Mensen in een tuin
Wörn, Walter (1901-1963)
€ 80 - € 160
4056 [Droge naald] Staand meisje
Corinth, Lovis (1858-1925)
€ 60 - € 120
4057 [Linosnede] Der Karren fährt abwärts
Levin, Julo (1901-1943)
€ 120 - € 240
4058 [Kaarten] Typus Frisiae Orientalis
Emmius, Ubbo (1547-1625) / Janssonius, Johannes (1588-1664)
€ 60 - € 120
4059 [Kaarten] Alcmaer & Hoorn
Guicciardini, Lodovico
€ 30 - € 60