V42|26.06.2018 / 3001-4000 Originele Strip- en Kinderboekontwerpen

Kavel #: 3025

[Illustraties] Originele Ontwerpen voor "De Avonturen van Bim" [Totaal 3]

Piet van Elk (1919-1994)
ca. 1940
Drie volledig handgekleurde originele strips voor een "Avonturen van Bim" verhaal.
Aquarel en inkt op papier.
Elke strip 39 x 11 cm.
Elke strip gesigneerd.
Verkocht: € 750