V42|26.06.2018 / 3001-4000 Originele Strip- en Kinderboekontwerpen

Kavel #: 3002

[Illustraties] Originele Ontwerpen voor De Avonturen van Bim [Totaal 17]

Piet van Elk (1919-1994)
ca. 1935-1945
17 prachtige originele ontwerpen voor een stripverhaal.
Waterverf, gouache op papier.
De achterkanten van de bladen hebben veelal aardige schetsjes in potlood van scenes uit het boek.
17 x 13 cm.
In een StripFilm Amsterdam enveloppe gemerkt "Bim No. 2"
Piet van Elk werkte voor Toonder Studios en Hanna-Barbera.
Heel goede staat.
Verkocht: € 600