V42|26.06.2018 / 5501-6000 Kunst en Grafiek

Kavel #: 5524

[Lithography] Le Rimmel

Kees van Dongen (1877-1966)
1920
Le Rimmel.
Lithografie en pochoir op papier.
Portret van een dame die haar make-up doet.
Bruin aan de randen, zonder het beeld aan te tasten.
Genummerd 810.
Verkocht: € 600