V42|26.06.2018 / 5501-6000 Kunst en Grafiek

Kavel #: 5509

[Etsen] Mohammed II in de Aya Sophia

Marius Bauer (1867-1932)
Wisselingh
1894
Mohammed II in the Aya Sophia.
Ets op papier.
Wisselingh 215, 110 afdrukken.
Gemonogrammeerd in potlood rechtsonder.
Afbeelding 46 x 56 cm.
Achter passe-partout 70 x 84,5 cm.
Uitstekend.
Verkocht: € 140