Persoonlijk Menu

V42|26.06.2018 / 4701-4800 Glas en Design

Kavel #: 4711

[Glas] Jean Beck Vaas en twee anderen [Totaal 3]

Jean Beck (1862-1938)
München
1925-1930
Rode vaas.
10 cm hoog.
Gesigneerd, ets merk.
In goede conditie.
Groene vaas.
9,5 cms hoog.
In goede conditie.
Gemarmerde bruingele pot met deksel.
8,5 cms hoog.
In goede conditie.
Verkocht: € 80
delete Verwijder van favorieten