V42|26.06.2018 / 5001-5500 Boeken - Antieke en Zeldzame Boeken

Kavel #: 5020

[Manuscripten] Artsenyber en Scheikundige Leren

1847
Gebonden, halfperkament, gemarmerde platten.
Binding wat sleets.
Interessant persoonlijk schoolboek of schrift, waarin hoofdstukken over medicijnbereiding en wetenschap, inclusief een aantal zeer fraai uitgevoerde tekeningen in inkt.
Verkocht: € 150