V32|30.6.2015 / 2501-3000 Boeken - Strips, Plaatjesalbums

Kavel #: 2502

[Kinderboeken] Diverse Nederlandstalige Kinderboeken [Totaal 8]

S. Carmiggelt - Klein Beginnen (Arbeiderspers, Amsterdam, 1950)
H.C. Andersen - Sprookjes (De Haan, Utrecht, 1949) Nice plates by Rie Cramer.
Piet Bakker - Ciske de Rat (Elsevier, Amsterdam, 1946)
Piet Bakker - Ciske groeit op (Elsevier, Amsterdam, 1947)
Piet Bakker - Cis de Man (Elsevier, Amsterdam, 1947)
Winteravondboek (Gottmer, Haarlem, 1946)
Rie Cramer - Aan Grootmoeders Schoot (N.V. G.B. van Goor, Amsterdam, ca. 1930) Boekblok los van omslag, eerste pagina beschadigd, prachtige platen.
Met:
Een dubbele krantenpagina: Valko Vos door A.D. Hildebrand, Een Puzzle: Grote Wasdag op de Boerderij en Veelstekel Schrijft.
Verkocht: € 20