V27|20.10.2014 / 2501-3000 Servies, Glaswerk en Plateel

Kavel #: 2528

[Glaswerk] Gebaksset van geel glas met leeuwenhoofd [Totaal 10]

Fraaie uitvoering, randen bladvormig geslepen met in het midden een leeuwenkop. Prachtige set.
Verkocht: € 40