Amsterdam Book Auctions
Rundbrief

Auktionen

Kommende Auktion(en)

Auktionsergebnisse

V 21|1.10.2013

3501-4000 Alte Karten und Drucke

Karten, Stadtansichten, japanische Drucke, orientale- und andere Graphik, Kupferstiche, Radierungen, Zeichnungen und Aquarelle.
upLos #
upKünstler/Autor
upRichtpreis
3501 De Sint-Bavo of Groote Kerk te Haarlem
J.W. Enschedé
Haarlem
Verkauft € 30
3502 Lot Kaarten [Totaal 55]
€ 10 - € 30
3503 Lot Prenten uit: The botanical cabinet: consisting of coloured delineations of plants, from all countries, with a short account of each, directions for management, etc. [Totaal 10]
Conrad Loddiges (1738-1826)
London
€ 120 - € 140
3504 Linoleumsnedes [Totaal 2]
€ 10 - € 20
3505 Lot Tekeningen en Aquarellen [Totaal 22]
Verkauft € 10
3506 Lot Hout - en Staalgravures [Totaal 11]
Verkauft € 15
3507 Lot Litho’s [Totaal 23]
Verkauft € 10
3508 Lot Etsen [Totaal 26]
Verkauft € 10
3509 Lot Reproducties van Oude Gravures [Totaal 12]
€ 10 - € 30
3510 Lot Nederlandse Kaarten [Totaal 9]
€ 10 - € 30
3511 Afrika
A. Herrich
Glogau
Verkauft € 10
3512 Amsterdam; Gezicht op Zuiderkerk en Staalstraat
P. Fortuin
€ 30 - € 60
3513 Amsterdam; Montelbaanstoren
P.Fortuin
€ 30 - € 60
3514 Amsterdam; Grachtenscéne met Uitzicht op Brug
P. Fortuin
€ 30 - € 60
3515 Amsterdam; Scene van Amstel met Magerebrug
P. Fortuin
€ 30 - € 60
3516 Typisch Amsterdams Tafereel met Grachtenhuis aan Brug
P.Fortuin
€ 30 - € 60
3517 Amsterdam; Gezicht op de Amstelsluizen met Aangemeerde Schepen
P. Fortuin
€ 30 - € 60
3518 Amsterdam ; Gezicht op de Nieuwmarkt met de Waag
P. Fortuin
€ 30 - € 60
3519 Amsterdam; Gezicht op de St.Nicolaasbasiliek vanaf de Binnenkant
P. Fortuin
€ 30 - € 60
3520 Amsterdam; Gezicht op Ronde Lutherse Kerk
P. Fortuin
€ 30 - € 60
3521 Amsterdam; Rijtje Amsterdamse Huisjes Weerspiegeld in het Water
P. Fortuin
€ 30 - € 60
3522 Lot van 9 fraai geaquarelleerde bloemen en planten in bloei
Dolly Rudeman (1902-1980)
Verkauft € 110
3523 Ontwerp Verjaardagskalender met Kinderportretten
Dolly Rudeman
Verkauft € 80