Newsletter

Auctions

Upcoming auction(s)

Results

A 18|11.6.2012 / 2001-2500 Books - Literature and Poetry

Lot #: 2015

[Middelnederlandsch] De BORCHGRAUINNE VAN VERGI, Middelnederlandsch gedicht uit het begin der 14e eeuw

E.J. Brill
Leiden
1873
Handtekening op pagina franse titel. Ruggetje iets ingescheurd. Ietwat roestvlekkig op de snede.Voorts goed exemplaar.
Estimate: € 10 - € 20
mark Set as favourite

Auction closed for live bids