V 18|6.11.2012 / 2001-2500 Boeken - Literatuur en Poëzie

Kavel #: 2015

[Middelnederlandsch] De BORCHGRAUINNE VAN VERGI, Middelnederlandsch gedicht uit het begin der 14e eeuw

E.J. Brill
Leiden
1873
Handtekening op pagina franse titel. Ruggetje iets ingescheurd. Ietwat roestvlekkig op de snede.Voorts goed exemplaar.
Richtprijs: € 10 - € 20