V 08|1.6.2009 / 1501-2000 Boeken - Kunst, Muziek en Fotografie
.... [1543] [1544] [1545] [1546]

Kavel #: 1546

Boek fraai ingebonden bladmuziek met meerkleuren lithografiën van vaak uitmuntende kwaliteit; gebruikt door musici en bandleider van Tuschinski orkest en andere theaters.

Ca. 1900-1930
Alle muziekcahiers worden voorafgegaan door fraaie (chromo)lithografische voorpagina’s met kunstzinnige ontwerpen. Art Nouveau, Art Deco, Futurisme, etc. Veel omslagontwerpen van bekende kunstenaars. Fraai geheel.
O.a. Valencia, Le grand succès de la Revue Mistinguett au Moulin Rouge, José Padilla; La Madone Méditation Religieuse pour Piano par A.S. Smeet, Bruxelles, A. Cranz; Vergessen, Valse Boston, Hermann Frey, Erny Chaloix, Otto Wrede Regina verlag; O die Meisjes!, Apollo-Theater, Spuistraat Den Haag, Albert Klein, Harrold Lloyd film, drukkerij S. Viskoper; Als je trouwen gaat dan moet je huilen "Het Oude Nest", Eugenie Bandy, Lou Bandy (Het laatste succes van Lou Bandy); Zeven liedjes 4e bundel, Manna Wijs-Mouton, G.Alsbach & Co, Boxer Jimmy, One-Step Song, Richard Bars, Walter W Goetse; Franz Liszt, Ungarische Rhapsodie No.2, fur Pianoforte, Richard Singer, Franz Bendel, Prof. Gustav Lazarus, Arthur Seybold, Anton J. Benjamin Verlag; Zigeuner-Gestalten, Anton Clément, Breitkopf & Härtel; Ave Maria Par Franz Schubert, B.H. Smit, Amsterdam; Über den Wellen Walzer von Rosas, Heil Europa Marsch von Franz von Blon, Jul. Heinr. Zimmerman; Nur Eine Nacht Sollst Du Mir Gehören Lied Worte von Richard Rillo, Oskar Geiger op. 52, Wiener Bohème Verlag; Het deftige Dorp Satyriek Liedje, James Cohen van Elburg; Sonja Russische Ballade text von Beda (heeft scheur gerepareerd met tape, Eugen Pártos; Wie luistert naar Harold Lloyd zingt weldra met hem: Blijf liever gezond! Tonny Zorch; Leichte Cavallerie Ouverture von F.V.Suppé, Norden en Blok. Het boek is op enkele plaatsen gerestaureerd met papierfolie. De cahiers zijn op gemiddelde afmetingen schoongesneden zodat ze gelijkvormig in het boek passen. Hierdoor ontbreekt soms iets op een niet storende wijze van de marge van een album.
Richtprijs: € 80 - € 500