V 21|1.10.2013 / 3501-4000 Antieke Kaarten en Prenten
.... [3519] [3520] [3521] [3522] [3523]

Kavel #: 3522

Lot van 9 fraai geaquarelleerde bloemen en planten in bloei

Dolly Rudeman (1902-1980)
Rond 1930
Zeer Fraai en deels uitgebeeld met vazen
Weergegeven door de bekende Nederlandse Grafisch Ontwerpster Dolly Rudeman.
Diverse formaten.
Verkocht: € 110