V 18|6.11.2012 / 2001-2500 Boeken - Literatuur en Poëzie

Kavel #: 2022

[Letterkunde] Lot diverse letterkunde [Totaal 5]

"Over Literatuur" (Querido) ex. bibl. halfleer, niet schoongesneden; Schets van de geschiedenis van de Nederlandse syntaxis, Prof. Dr.A.A.Weijnen; Het schema van de klankwetten, Prof. Dr.A.A.Weijnen; Negatieve zinnen, Dr. A. Kraak; Literatuur geschiedenis bloemlezing, H.J.M.F.Lodewick; Over Literatuur, Is. Quérido. Behoudens scheurtje in de rug in goede staat.
Richtprijs: € 10 - € 20