Amsterdam Book Auctions

Bekijk veiling

Welkom op de website van Veilinghuis en Antiquariaat Amsterdam Book Auctions. Wij veilen Boeken, Stripalbums, Affiches, Prenten, Kunst, Antiek, Meubels, Curiosa, Collectors items en Efemera. Daarnaast veilen wij boedels en houden wij geregeld thema-veilingen. Veiling 46 - Boeken, kunst, prenten, curiosa Veiling Deze veiling vindt plaatst op zaterdag 6 juli 2019 vanaf 15.00 uur Kijkdag Op dezelfde dag als de veiling: zaterdag 6 juli 2019 vanaf 9.00-15.00 uur. Locatie veiling- en kijkdagen Quellijnstraat 127, 1073 XH te Amsterdam Image on the leftKlik op een veiling (linker kolom) om de veilingcatalogi te bekijken. Nieuwsbrief Indien u op de hoogte wilt worden gehouden van onze veilingen, kunt u zich door middel van de knop linksboven op deze pagina gratis abonneren op onze nieuwsbrief. Frequentie Ca. zes veilingen per jaar. Taxaties Elke zaterdag (m.u.v. kijkdagen) zijn er tussen 14.00 en 17.00 uur gratis taxaties. Veilinghuis: Quellijnstraat 127 Openingstijden: zaterdag van 12.00-17.00 uur, en op afspraak. Catalogi Indien u zich abonneert op onze nieuwsbrief, krijgt u automatisch een elektronische catalogus (PDF)toegestuurd. Ook kunt u via de website browsen door de kavels. Aan de zaal is een eenvoudige print te verkrijgen. Bieders zonder e-mailadres kunnen op aanvraag een printversie van de catalogus toegezonden krijgen, via de ’normale’ TNT-post, kosten 8 euro inclusief verzendkosten. Let op: catalogi die gedownload zijn van de website, kunnen aan veranderingen onderhevig zijn. Categorieën Boeken en Prenten [*] Boekwetenschap, Bibliografie en Typografie, Manuscripten, Handtekeningen en Documenten [*] Wetenschap, Technologie, Medicijnen, Natuurhistorie en Natuurkunde, Biologie, Filosofie en Archeologie [*] Topografie, Geschiedenis, Heraldiek en Genealogie [*] Kunst, Muziek, Fotografie, Dans, Ballet, Kunstnaslagwerken, Toegepaste kunst, Podiumkunst, Veiling- en Expositiecatalogi [*] Literatuur, Poëzie en Bibliofiele uitgaven [*] Varia, Theologie, Mystiek, Vrijmetselarij, Judaïca, Hebraïca, Tarot, Occultisme, Indonesia, Asiatica, Esoterie, Gastronomie, Mode, Erotica, Vervoer, Sport, Schaken, etc. [*] Antieke Kaarten en Prenten, 16e - 19e eeuw: Kaarten, Atlassen, Topografie, Japanse prenten, Stadsgezichten, Asiatica, e.a. Grafiek. Tekeningen en Aquarellen [*] Etnografica, Afrikaanse kunst, Indonesia, Asiatica, Chinese en Japanse Prentkunst [*] Oude-, Antieke en Zeldzame Boeken Categorieën Antiek, Kunst & Verzamelingen [*] Speelgoed, Poppen, Art Deco en Art Nouveau, Sieraden, Horloges, Klokken, Gebruiksvoorwerpen, Zilver, Koper, Tin, Goud, Ivoor, Glas, Kristal, Memorabilia, Curiosa, Oude Spelletjes, Dinky Toys, Archeologie, Fossielen, Bodemvondsten en Blikken Speelgoed [*] Keramiek, Europees, Aziatisch en Nederlands, Majolica, Aardewerk, Plateel, Delfts Blauw en Faience [*] Verzamelingen, Munten, Postzegels, Plaatjesalbums, Prentbriefkaarten [*] Beeldende Kunst, Fotografie, Grafiek, Tekeningen, Schilderijen, Aquarel, Gemengde Techniek, Gouache, Sculpturen, Toegepaste kunst, Fotografie en Affiches [*] Fine Art Image on the right Brede collectie Amsterdam Book Auctions is een veilinghuis dat jaarlijks zes live veilingen organiseert waarbij ook via internet geboden kan worden. De nadruk ligt normaliter op boeken op het gebied van geschiedenis, boekwetenschap, technologie, algemene wetenschappen, topografie, literatuur, stripboeken, plaatjesalbums, prenten, kaarten, memorabilia, lithografische affiches en stripalbums, maar ook items als speelgoed, kunst, antiek, curiosa, Judaïca, Asiatica, tin, zilver, keramiek, glaskunst en vele andere veilingwaardige items komen bij ons onder de hamer. Inbreng en taxatie Inzendingen van alle categorieën worden momenteel geaccepteerd. U bent altijd welkom om items voor de aankomende veilingen in te brengen, dus aarzel niet als u iets heeft dat u via een van onze veilingen wilt verkopen. Klik op de tab Inbrengen boven aan deze pagina) voor uitgebreide informatie. U kunt te allen tijde uw goederen inbrengen. Na evaluatie zullen wij u adviseren over de minimum-en richtprijs, en wat in uw geval de meest geschikte veiling zal zijn. Contact U kunt ons e-mailen via service@amsterdambookauctions.com of bellen met 020 379 00 60. Wij horen graag van u!
Bieden Het feitelijk bieden geschiedt tijdens de live veiling. Als u niet in staat bent om een veiling bij te wonen, is het mogelijk om uw biedingen te doen voorafgaand aan de veiling. Dit kan gedaan worden door middel van een e-mail, post (zie het biedingsformulier in de catalogus), tijdens de kijkdagen, via onze website of zo nodig telefonisch. De biedingen zijn geblindeerd en alleen bekend bij de Veilingmeester. Tijdens de live veiling zullen deze biedingen door de Veilingmeester worden meegenomen. In sommige gevallen is het mogelijk tijdens de veiling uw biedingen (met name de wat duurdere kavels) telefonisch te doen. Bieden via internet U kunt op onze website biedingen plaatsen door éénmalig een (gratis) account aan te maken. Nadat u uzelf heeft ingelogd, kunt u biedingen plaatsen door te klikken op één van de veilingen in de linkerkolom. Wanneer u een bod bevestigt, geldt dit als een overeenkomst en zal deze worden meegenomen in de veiling. Aftersales Enkele dagen na de veiling sturen wij onze klanten een catalogus met onverkochte kavels. Deze wordt tevens op de website gepubliceerd. Voorwaarden Op alle transacties zijn onze veilingvoorwaarden van toepassing. U kunt de voorwaarden bekijken door te klikken op de knop ’kopen’. Wij wensen u veel plezier met uw bezoek aan onze website en nodigen u van harte uit om onze veilingen te bezoeken!